Nerez - niklové slitiny - titan - barevné kovyKvalita - spolehlivost - profesionalita
R.F. PROFI s.r.o.

O NÁS

Společnost R.F. PROFI byla založena jako rodinná firma v roce 1993 u jejíhož zrodu stáli otec a syn Finkousovi a v roce 2001 se přeměnila na stávající právní formu. Společnost si zakládá na kvalitě dodávaných materiálů, vysoké odbornosti a profesionalitě. S nejširším sortimentem v Evropě jsme spolehlivým partnerem i v těžkých obdobích, kdy pružně plníme nejrůznější požadavky a potřeby našich zákazníků.

Zabýváme se skladováním a distribucí hutních materiálů v rámci celé Evropy. Naším hlavním prodejním sortimentem je nerezová ocel, niklové slitiny, titan a vybrané jakosti nízkolegovaných, legovaných a uhlíkových ocelí a barevných kovů. Vynikáme zejména ve velkých projektech, u nichž je vyžadována značná technická přidaná hodnota nebo profinancování daného projektu či výroby.

Patříme mezi významné dodavatele pro energetický průmysl, ve kterém jsme se stali certifikovanými dodavateli s oprávněním dodávat do jaderných elektráren společnosti ČEZ, a.s. Dále dodáváme zejména do chemického a petrochemického průmyslu, strojírenství a stavebnictví.

Velkou pozornost klademe při dodávkách veškerého materiálu na kvalitu a dodržování sjednaných dodacích lhůt.

V České republice jsme jedním z nejdéle působících dodavatelů na trhu s nerezovými materiály a ostatními hutními produkty a dlouholeté zkušenosti v oboru zaštiťujeme našimi technickými znalostmi.

HISTORIE - 30 let na trhu

1993Vznik obchodní firmy

2001Transformace společnosti do dnešní právní podoby

2002Zavedení systému QMS dle ISO 9001:2015 a certifikace společností Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch

2003Certifikát ITI Praha pro dodávky do jaderné energetiky

2006Pořízení vlastního skladového areálu v Turnově na rozloze 8000 m2

2012Výstavba nové skladové haly o rozloze 1600 m2

2020Získání oprávnění ČEZ a.s. k zajišťování dodávek hutních materiálů pro jadernou energetiku v souladu s požadavky dle Atomového zákona a vyhlášky SÚJB č. 408/2016 Sb.

2022Prodloužení oprávnění ČEZ a.s. do 31.8.2025 k zajišťování dodávek hutních materiálů pro jadernou energetiku v souladu s požadavky dle Atomového zákona a vyhlášky SÚJB č. 408/2016 Sb.

2023Vytvoření nových webových stránek, které jsou on-line propojeny s našimi interními databázemi a poskytují tak aktuální prodejní sortiment naší společnosti