Nerez - niklové slitiny - titan - barevné kovyKvalita - spolehlivost - profesionalita

Silné stránky R.F. PROFI

Naše společnost je na trhu již 30 let.

Firma R.F. PROFI byla založena v roce 1993, od roku 2001 má společnost stávající právní formu a dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na kvalitě dodávaných materiálů, vysoké odbornosti a profesionalitě. S nejširším portfoliem dodavatelů v Evropě jsme spolehlivým partnerem i v těžkých obdobích, kdy pružně plníme nejrůznější požadavky a potřeby našich zákazníků.


Nejširší sortiment a portfolio dodavatelů v Evropě:
Aktuální počet nabízených položek:124 262 643
Aktuální počet nabízených jakostí:2 428
Aktuální počet našich dodavatelů:363
Aktuální počet dodavatelských zemí:24


Kvalita, spolehlivost a technická odbornost

Naše společnost má dostatečně ověřené a široké portfolio dodavatelů z celého světa. Jelikož máme ve svém portfoliu mnoho výrobců a servisních center z celého světa, neohrožují nás lokální výpadky výroby ve světě a jsme schopni dodržovat sjednané dodací termíny.


Naším mottem je Kvalita – spolehlivost – profesionalita“.


Jedním z cílů, které jsme si stanovili, je nulové procento reklamací a k tomuto cíli se dlouhodobě velmi přibližujeme. Naši pracovníci pravidelně procházejí technickými školeními a jsou odborně na velmi vysoké úrovni. Veškeré materiály jsou podrobně kontrolovány včetně kontroly PMI vlastním spektrometrem. Vlastníme certifikát dle ISO 9001 a máme i oprávnění od ČEZ a.s. pro dodávky do jaderné energetiky.


Skladování materiálů a profinancování výroby

Našim zákazníkům nabízíme skladování materiálů s pravidelnými dodávkami, včetně možnosti profinancování výroby na základě vypracování společného projektu.