Nerez - niklové slitiny - titan - barevné kovyKvalita - spolehlivost - profesionalita
Strojní díly

Strojírenské komponenty

Máme za sebou řadu úspěšných dodávek finálně opracovaných strojních dílů. Dodáváme od výrobců z celého světa. Můžeme nabídnout řešení vyrobené na míru dle výkresů, technické dokumentace a požadavků zákazníka. Sortiment zahrnuje zejména na hotovo opracované trubkovnice dle výkresů, dna velkých nestandardních rozměrů, opracované hřídele a jiné výrobky v celé škále jakostí oceli (nízkouhlíkové, uhlíkové, legované a nerezové oceli), slitin na bázi niklu, titanu, kobaltu, mědi a dalších kovů.


Dodáváme na základě požadavků zákazníků od evropského výrobce vysoce přesné pružiny a torzní tyče dle výkresové dokumentace. Pružiny dodáváme mimo jiné do strojírenství, pro výrobu obrněných vozidel, větrných turbín, pro těžbu nerostných surovin, ocelárny, letecký a kosmický průmysl, chemii a petrochemii, pro podmořské pohony určené k otevírání a zavírání ventilů ropných plošin, energetiku a jadernou energetiku (včetně certifikace GOST).


Rozměry:
Průměr drátudo 97 mm
Vnitřní průměr pružinydo 550 mm
Délka pružinydo 1500 mm (po konzultaci s výrobcem i mnohem delší)


Pružiny dodáváme ze všech druhů materiálů, jako jsou oceli podle EN 10089, zejména jakosti 51CRV4 a 52CRMoV4. Dále v nerezové oceli, slitinách niklu (např. Inconel, Nimonic), titanu (například 5 Ti-6AL-4V) nebo mědi (např. CuBe2).

Dodáváme i pružiny pro použití při velmi nízkých teplotách (-60° C).


Nákres pružiny